Kuchenka mikrofalowa do zabudowy SAMSUNG NQ50K5130BS

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ50K5130BS/EO jest doskonałym dodatkiem do każdej kuchni, pozwalającym wykorzystać jej funkcjonalność do pieczenia, podgrzewania i gotowania, a także rozmrażania potraw. Ta kuchenka mikrofalowa ma atrakcyjny wygląd, łatwą obsługę, podświetlane czujniki, cyfrowy wyświetlacz. Istnieje funkcja timera, możliwość wyboru kilku poziomów mocy o maksymalnej wartości 900 W. Przydadzą się także automatyczne programy gotowania.

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K5130BS

Jeśli w kuchni nie ma miejsca na urządzenia wolnostojące, wbudowana kuchenka mikrofalowa Samsung pomoże racjonalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Produkty tego producenta charakteryzują się wysoką jakością wykonania, długim okresem eksploatacji oraz gwarancją. Warto zdecydować się na ten model, na podstawie wymaganych cech i funkcjonalności. Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ50K5130BS to nowoczesne urządzenie, które wyposażone jest w wiele funkcji, podświetlenie LED, sygnał zakończenia pracy, posiada również 15 programów automatycznych gotowania.

Nowoczesne rozwiązania do czyszczenia kuchenki mikrofalowej do zabudowy Samsung

Innowacyjna technologia Steam Clean pozwala kuchence mikrofalowej praktycznie oczyścić samodzielne swoje wnętrze. Potrzebna jest tylko woda do wstawienia do wnętrza urządzenia i włączenie odpowiedniego trybu a para pozwoli sprawnie pozbyć się nieprzyjemnych zanieczyszczeń. Jak to się dzieje? Powstała para zmiękcza nawet stary brud, a po zakończeniu zabiegu można go łatwo usunąć zwykłą szmatką lub gąbką.Trwała powłoka ceramiczna jest łatwa do czyszczenia i nie powoduje zarysowań. Jej gładką powierzchnię można czyścić bez użycia ostrych środków czyszczących, a ponadto nie blaknie po dłuższym użytkowaniu. Powłoka nie ulega korozji, zarysowaniom i utrzymuje się w dobrym stanie przez długi czas.

Polecamy również:

Kompaktowy rozmiar, wiele możliwości

Kompaktowy rozmiar nie oznacza mniej opcji gotowania. Pojemność 50 litrów efektywnie sprawdzi się w sytuacji, gdy trzeba przyrządzić wiele różnych potraw. Jest także świetna do eksperymentowania przy wdrażaniu w życie otrzymanych innowacyjnych przepisów kulinarnych. Można spełnić chęć wypróbowania umiejętności gotowania tradycyjnych potraw w domu, korzystając z zaprogramowanych przepisów. Uda się przygotować dowolne danie za naciśnięciem jednego przycisku i zaoszczędzić czas.

Ochrona przed dziećmi w kuchence mikrofalowej Samsung NQ50K5130BS

Bardzo ważna funkcja dla tych użytkowników, którzy mają dzieci. Pozwala zablokować urządzenie przed rączkami dziecięcymi, unikając w ten sposób wielu niebezpiecznych sytuacji. Sposób wyłączenia blokady jest dobrany w taki sposób, aby mógł to zrobić tylko dorosły.

Automatyczne przepisy do kuchenki mikrofalowej Samsung

Auto Cook posiada bazę doskonałych przepisów na każdą okazję. Wystarczy, że wybierze się jeden z nich, a szczegółowe instrukcje pojawią się na ekranie panelu, aby kulinarne eksperymenty były łatwiejsze i udane.

Samsung NQ50K5130BS to piękny design i praktyczność

Estetyczne i funkcjonalne urządzenie kuchenne Samsung zjednało już sobie wielu zadowolonych użytkowników. Panel przedni wykonany jest z czarnego szkła i wykończony elementami ze szczotkowanej stali o srebrnym wykończeniu. Uzupełnieniem nowoczesnego designu jest minimalistyczny wyświetlacz elektroniczny, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze.