Producent płytek ceramicznych

Producent płytek ceramicznych – jeśli dokonujesz kapitalnego remontu w mieszkaniu lub chcesz zaaranżować nowo wybudowany dom i chcesz wybrać materiały wykończeniowe, to na pewno zastanawiałeś się, którą płytkę ceramiczną wybrać. I tylko wygląd materiału nie wystarczy do rozważenia, jeśli chcesz uzyskać nie tylko piękną, ale także trwałą powłokę. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę jakość płytek. I często zależy to od surowców, z których powstaje materiał, a także od technologii produkcji i odpowiedzialności producenta płytek ceramicznych.

Uznany na rynku producent płytek ceramicznych

Zgodnie z opinią specjalistów i ekspertów, a także opiniami klientów, na uwagę zasługują produkty uznanego na rynku producenta płytek ceramicznych. Samodzielny wybór wysokiej jakości, trwałego i pięknego materiału wykończeniowego w przystępnej cenie jest całkiem wykonalnym zadaniem. Jednocześnie zakup płytek ceramicznych od najbardziej godnego zaufania producenta jest najlepszą opcją do pokrycia różnego rodzaju powierzchni.

To bardzo znany producent, którego produkty są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Od wielu lat jest w czołówce różnych ocen i zbiera wiele pozytywnych recenzji klientów. Marka specjalizuje się w ceramice, a liczba modeli jest bardzo duża. Płytki produkowane są w nowoczesnym technologicznie przedsiębiorstwie przy udziale doświadczonych specjalistów zgodnie ze standardami europejskimi. Płytki charakteryzują się doskonałą geometrią, dobrym kryciem, ciekawymi wzorami z motywami roślinnymi i geometrycznymi. Oprócz niezwykłej jakości nie sposób nie wspomnieć o unikalnych rozwiązaniach projektowych, które pozwalają zmienić nawet starą nudną łazienkę lub kuchnię nie do poznania.

Zobacz koniecznie:

Kolekcje producenta płytek ceramicznych

Asortyment producenta płytek ceramicznych jest bardzo bogaty i różni się nie tylko kolorami, ale także fakturą. Jednym słowem płytka nadaje się do wszystkiego. Wszystkie produkty charakteryzują się unikalnym i ciekawym wzornictwem oraz wysoką jakością. Jeśli mówimy o kafelkach, to asortyment jest pełen wariacji o różnorodnych motywach, od prostych opcji po abstrakcje z ornamentami. Pod względem jakości materiał jest porównywalny z analogami ze światowych czołówek nie boi się wahań temperatury, jest łatwy do czyszczenia i przez długi czas wygląda jak nowy. I jest przyjazny dla środowiska.

Producent płytek ceramicznych zapewnia:

   • Ciekawe rozwiązania projektowe.
   • Ładny stylowy wygląd płytek.
   • Produkty wysokiej jakości.
   • Wysoką wytrzymałość płytek.
   • Duży wybór rysunków na płytkach.
   • Wyjątkową i ciekawą fakturę płytek.
   • Idealną geometria płytek.
   • Zachowanie pierwotnego wyglądu płytek przez długi czas.
   • Odpowiednie do każdego wnętrza.
   • Umiarkowany koszt.

Ceramika wysokiej klasy przypadnie do gustu miłośnikom luksusu. Te uwagi są wyraźnie widoczne we wszystkich decyzjach projektowych. Nawiasem mówiąc, asortyment obejmuje nie tylko ceramikę do ścian, ale także płytki podłogowe. Producent płytek ceramicznych gwarantuje, że, jego wyroby są odporne na uszkodzenia, zachowują piękny wygląd przez cały czas użytkowania i pozwalają stworzyć we wnętrzu ulubioną stylistykę.

Producent płytek ceramicznych
Producent płytek ceramicznych

Producent płytek ceramicznych przywiązuje większą wagę nie do masowej produkcji, ale do wyjątkowości i jakości wyrobów, dzięki czemu stał się tak popularny i wyrósł na czołową pozycję wśród producentów ceramiki. W produkcji materiału stosowane są sprawdzone od wieków technologię podwójnego wypalania, dzięki czemu płytka w efekcie jest bardzo trwała. Kolejną cechą tych płytek jest niepowtarzalność wzoru powstaje niezwykły rysunek. Przy pomocy płytek tej marki można wprowadzić do wnętrza niepowtarzalne rozwiązania projektowe.

Płytki są wysoko cenione przez projektantów, ponieważ pozwalają na realizację bardzo nietypowych i odważnych rozwiązań. Teraz są aktywnie wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Bogaty wybór kolorów, nietypowe kształty, niewielkie rozmiary to główne zalety produktów. Ponadto marka stale rozwija nowe ciekawe wzory, a produkcja jest regularnie unowocześniana, dzięki czemu płytki z roku na rok stają się coraz lepsze. Producent płytek ceramicznych ściennych i podłogowych jest chwalony za wytrzymałość, trwałość i doskonałą geometrię produktów.

Jak dokonać właściwego wyboru płytek ceramicznych?

Prawie wszystkie rodzaje ceramiki od producenta płytek ceramicznych równie dobrze pasują do każdego pomieszczenia. Ale istnieją pewne zalecenia, które pozwolą dokonać właściwego wyboru w konkretnym przypadku.

   • Do kuchni i łazienki, toalety warto zabrać płytki o podwyższonej odporności na wilgoć. Pożądane jest również, aby powierzchnia była antypoślizgowa – zmniejszy to ryzyko kontuzji.
   • Do wykończenia ścian kuchennych lepiej wziąć połysk – bardzo łatwo o niego dbać, bez problemu można usunąć plamy z tłuszczu.
   • Na zewnątrz ważne jest, aby wybrać opcje mrozoodporne.

Wybierając kolor, spróbuj od razu wybrać najbardziej odpowiedni, biorąc pod uwagę kolor podłogi i ogólny wygląd pomieszczenia. Najlepiej wybrać płytki zarówno na podłogę, jak i ściany z tej samej kolekcji, wtedy projekt będzie wyglądał kompleksowo. I zwróć uwagę na zbieżność numeru partii, aby uniknąć przypadków, w których płytki z tej samej serii mają inny odcień.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl