Salon tatuażu Warszawa

Salon tatuażu Warszawa – powodem swojej popularności jest to, że ludzie od dawna lubili ozdabiać swoje ciała różnymi wzorami. Tatuaże nigdy nie wyjdą z mody, ostatnio wręcz przeciwnie przeżywają kolejną falę popularności. Chociaż koszt może być wysoki, usługa jest bardzo poszukiwana. Robienie tatuaży ewoluowało przez dziesięciolecia, pojawiając się wiele nowych stylów i trendów. Ale dzisiaj nie jest łatwo znaleźć profesjonalnego tatuażystę. Decydując się na usługi mistrza, Twój wybór padnie na kogoś, kto może udowodnić swój profesjonalizm, zostawiając na Tobie swój ślad.

Czym charakteryzuje się salon tatuażu w Warszawie?

Decydujesz się na tatuaż, ale nie chcesz marnować pieniędzy, skontaktuj się z naszymi profesjonalnymi mistrzami, którzy zatrudniają w warszawskim salonie tatuażu. Zatrudniamy wysokiej klasy tatuatorów z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami.

Prawidłowo wykonany tatuaż i czas jego gojenia zależą od prawidłowej metody, niezawodności sprzętu i materiałów użytych do wykonania tatuażu oraz odpowiedniej pielęgnacji. Głównym priorytetem magistra jest jego stały rozwój i zdobywanie nowych umiejętności w realizacji specjalizacji. Indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość obsługi oraz komfortowe warunki w salonie sprawiają, że wizyta u nas jest ekscytującym procesem. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy chce być indywidualistą, jakoś wyróżnić się z tłumu, przynajmniej wprowadzić jakąś zmianę w swoim życiu lub po prostu zredukować stres. Dlatego wiele osób myśli o tatuażach. Istnieje wiele opcji, jak to zrobić.

Co oferuje nasz salon tatuażu w Warszawie?

Personel salonu tatuażu w Warszawie jest bardzo dobry, a mistrzowie mają już doświadczenie, nie tylko potrafią wykonać nowe tatuaże, ale także poprawić stare. Odwiedzając nasz salon, każdy klient oczekuje od naszych tatuatorów przyjaznego podejścia, wysokiej jakości porad i perfekcyjnego tatuażu. Z pomocą naszych mistrzów proces wyboru szkicu tatuażu będzie krótszy i ciekawszy. Ponadto, jeśli nie podoba ci się żaden z ogromnej listy tatuaży, możesz zgodzić się na opracowanie osobistego szkicu. To podkreśli Twój styl i wyróżni Cię z tłumu.

Przychodząc do naszego salonu, każdy jest konsultowany w sprawie tatuaży artystycznych, jeśli takie obowiązują. Pamiętaj, tatuaż to trwały projekt, który podkreśla indywidualność. Należy rozumieć, że tatuaż na ciele to prawdziwe dzieło sztuki, za pomocą którego można wyrazić swoje wewnętrzne „ja”.

Artystyczne tatuaże obejmują szeroką gamę stylów i kierunków:

 • Salon tatuażu Warszawa
  Salon tatuażu Warszawa

  Realizm

 • Styl graficzny
 • Styl japoński
 • Biomechanika
 • Typu Linework
 • Liternictwo
 • Akwarela
 • Old School
 • Blackwork
 • Dotwork.

Nasi mistrzowie doskonale znają każdy styl i doskonale radzą sobie z różnymi technikami wykonywania tatuaży. Należy zaznaczyć, że indywidualnie dobieramy lokalizację, orientację i szkic zgodnie z Państwa życzeniem. Szczególnie ważne jest, aby wybrać najbardziej odpowiedni styl w zależności od płci.

Staramy się uwzględniać wszystkie niuanse naszej pracy, tak aby każdy klient opuszczający nasz salon tatuażu w Warszawie był zadowolony. Artysta tatuażu z przyjemnością pomoże Ci wybrać i wykonać tatuaż o dowolnej złożoności – od czarno-białych obrazów po duże skomplikowane kolorowe tatuaże. Z naszą pomocą zrealizujesz wszystkie swoje fantazje związane z upiększaniem swojego ciała.

Co to jest tatuaż artystyczny?

Nasi tatuażyści nie tylko stosują obrazy, ale tworzą autentyczne dzieła sztuki, które wyrażają Twoje wnętrze. Wykonujemy rysunki o różnej złożoności, monochromatyczne i wielokolorowe. Mistrzowie warszawskiego studia tatuażu są biegli w różnych dziedzinach i są biegli w różnych umiejętnościach wykonywania tatuażu artystycznego. Koszt wykonania tatuażu zależy od złożoności, stylu, rozmiaru, szczegółowości, nasycenia kolorów i umiejętności artysty. Na ostateczną cenę wpłynie również część ciała wybrana do wykonania tatuażu.

Salon tatuażu Warszawa

Jeśli chcesz się wyróżnić, wyrazić swoją indywidualność, upamiętnić ważne wydarzenia, pokazać przynależność do subkultury lub główne cechy swojego charakteru, pragnienia i aspiracje lub po prostu ozdobić swoje ciało – zapraszamy do naszego showroomu. Powita Cię przyjazny, zgrany zespół profesjonalnych tatuażystów. Dla każdego z nas tatuowanie to nie tylko praca, ale hobby i sposób na życie. Każdy artysta śledzi nowinki, uczęszcza na kursy mistrzowskie.

Nasz salon tatuażu w Warszawie zapewnia wygodę zarówno klientom, jak i pracownikom: wygodne fotele i sofy do wypoczynku dla nich oraz komfortowe miejsce pracy – dla właściciela. Salony tatuażu w Warszawie wyposażone są w najnowocześniejszą technologię, są to nowoczesne narzędzia i sprzęt, najlepszy sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji, bezpieczne pigmenty wysokiej jakości. Należy używać jednorazowych igieł, rękawiczek, czepków do malowania itp. Po każdym kliencie maszynka do tatuażu oraz miejsce pracy mistrza są czyszczone specjalnymi środkami. Studia są regularnie dezynfekowane bakteriobójczymi lampami UV, aby zniszczyć wszystkie drobnoustroje i bakterie.

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl